Co Zrobić, Aby Pies Słuchał
Twoich Komend?


Doskonale wiem, że kochasz swojego psa, ale czy nie masz go czasami dosyć? Czy powyższe problemy również dotyczą Ciebie? Na szczęście mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość.


Zła jest taka, że twój pies myśli inaczej niż Ty. Z drugiej strony korzystając z "naturalnych przełączników ukrytych w psychice psa" możesz wyeliminować 99% problemów z psem poświęcając 15 minut dziennie, na powtarzanie prostych ćwiczeń. W ten sposób zrozumiesz jak myśli pies, jak wygląda jego świat, jak postrzega twoje komendy. Odkryjesz specjalny język psa i będziesz jasno mówił co od niego oczekujesz.


Dobra wiadomość polega na tym, że pies potrafi kontrolować swoje napędy i dzięki prostym ćwiczeniom zrobi wszystko co od niego oczekujesz i nawiążesz z nim niezwykłą wieź. Nareszcie da się w 100% kochać.

Twój pies w rzeczywistości myśli inaczej niż Ty.6 Głównych Korzyści Płynących z "Mądrego i Posłusznego" Psa...Pies Wykonuje Twoje Komendy i Staje Się Posłuszny


Ile razy musiałeś gonić za psem, gdy odpięło się smycz na spacerze?

Widziałem właścicieli psów, którzy na spacery obowiązkowo zabierali smakołyki, jedzenie, albo piszczące zabawki, bo to był jedyny sposób, aby pies wrócił po odpięciu smyczy!

Wykorzystując 2 proste ćwiczenia twój pies w bardzo krótkim czasie na komendę „do mnie” będzie wracał. Zero biegania, zero krzyczenia, bez jedzenia. Wystarczy jedna komenda. Pomyśl tylko jak twoi znajomi będą zdziwieni. Nie ma głupich, za młodych, za starych psów...każdy pies będzie wykonywał twoje komendy.

BezpieczeństwoRegularnie trenowany pies staje się bardziej posłuszny i łagodniejszy. Jeżeli masz dzieci zwiększasz automatycznie szansę, że pies nie zrobi im krzywdy.


Nie ma złych psów, czy agresywnych. Z każdego psa można zrobić bestię i z każdej bestii można zrobić mądrego, łagodnego psa. Trenując z naszym systemem nawet "niebezpieczne" rasy psów mogą żyć w domu wśród rodziny. Sam osobiście posiadam amstaffa, a w najbliższym czasie planuje zakup 2 pitbulli (dodam jeszcze, że mam 4 letnie dziecko).

Od prehistorii pies bronił swojego właściciela. Widzisz nasza klientka została zaatakowana w nocy po wejściu z domu. Na komendę "bandyta" pies ruszył na napastnika i obrobił swoją właścicielkę (podobnie trenuje się psy policyjne).
Dla dzieci


Korzystając z naszych wskazówek twój pies przestanie ciągnąć na smyczy.


Nie będzie potrzebna kolczatka, czy łańcuszek zaciskowy, albo co gorsza obroża elektryczna.


Małe dziecko będzie mogło wyprowadzać na spacer znacznie większego psa od siebie. Prawda jest taka, że korzystając naszej unikalnej metody treningowej twój pies będzie mógł być wyprowadzany nawet bez smyczy, czy na sznurku.


Pies, który nie ciągnie na smyczy może być wyprowadzany nawet przez dziecko.Pies robi dokładnie to co chcesz.


Na komendę „Siad, zostań” twój pies będzie siedział tak długo w jednym miejscu, aż wydasz mu komendę „Naprzód”.


Pewnie widziałeś już kiedyś psa na rynku, który leżał bez właściciela i zbierał na jedzenie? Takiej samej komendy możesz nauczyć własnego pupila.


Dlaczego ten rodzaj komendy jest pomocny? Kiedy wjeżdżam do domu zawsze musiałem najpierw zamknąć psa w kojcu, co był bardzo uciążliwe. Teraz wystarczy wydać komendę zostań, a pies zostanie tak długo w miejscu, aż wydasz komendę „Do mnie”, lub „Naprzód”.


Posłuszny pies ma również inne zalety. Nasze psy potrafią szukać zagubionych przedmiotów podobnie jak psy policyjne.

Przyszedł do nas klient na szkolenie i w czasie treningu zgubił kluczyki do samochodu. Wszyscy pomagali szukać kluczyków, penetrując pole centymetr po centymetrze, aż pomyślałem o tym, aby pies je znazlazł. W 5 minut przyniósł kluczyki w pysku...i wbrew pozorom nauczenie psa komendy „szukaj” nie jest trudne, a psy uwielbiają naukę szukania.
Koniec załatwiania w domu, szczekania, czy skakania.


Badania pokazują, że bardzo szybko można wyeliminować większość problemów jakie sprawiają pupile.


Szczeniak jest tak mądry, że można nauczyć go załatwiania do kuwety (podobnie jak kota), albo załatwiania w określone miejsce.


Dlatego odpowiedni trening nauczy twojego psa czystości, oduczy szczekania, piszczenia, czy skakania po znajomych.


Dominacja


Pies wbrew pozorom wie, że nie jesteś psem.


Z tymże traktuje Cię jak członka stada. Zawsze kiedy pies stawia pazury w domu szuka swoje miejsca w stadzie. Czasami jest tak, że pies słucha tylko 1 właściciela, albo słucha tylko dorosłych, a jest agresywny w stosunku do dzieci. To wszystko jest instynkt stadny.


Twój pies ma doskonale rozumieć, że jest najniższej w hierarchii. Często właściciele psów pozwalają im spać na tapczanie, karmią przy stole myśląc, że w taki sposób okazują psu miłość, a on będzie wdzięczny – nic z tych rzeczy.


Dla psa to jasny sygnał, że ma rządzić w domu, być najsilniejszym samcem...a to oznacza, że nie musi nikogo słuchać.

I tutaj idealnym przykładem jest pewien znajomy, który wziął psa, ze schroniska. Myślał sobie, że pies będzie mu wdzięczny i będzie go słuchał. Pewnego dnia, gdy pies złapał skarpetę i próbował z nią uciekać klient próbował wyjąć skarpetkę z pyska. Skończyło się na pogryzieniu. Dlatego też uczymy psy komendy "oddaj", aby nie dopuszczać do takich sytuacji.


Pies myśli inaczej niż człowiek. Umiejętne postępowanie z psem, pozwala w łatwiejszy sposób nad nim panować.


Dlaczego Pies Nie Chce Słuchać?


Często mówisz coś do psa, a on wlepia w ciebie swoje ślepia i zastanawia się co Ty od niego chcesz. Wielokrotnie widziałem jak właściciele psów sami popełniają nieświadome błędy, które powodują, że pies ich nie słucha.


Pozwól, że dam Ci przykład: odpinasz psu smycz. Następnie ten uradowany leci przed siebie nie zważając na nikogo. Biega, skacze cieszy się. W końcu spacer dobiega końca, a Ty chcesz przywołać psa do siebie i zapiąć mu smycz. Wtedy wołasz go...denerwujesz się...krzyczysz...błagasz...aż w akcie desperacji biegniesz za psem. Pies widząc, że biegniesz zaczyna w naturalny sposób uciekać.


TY: Myślisz, że robi ci na złość i ucieka


PIES: Widzi, że chcesz się z nim bawić i ucieka.


W końcu dopadasz psa, krzyczysz po nim, dajesz mu klapsa...a on myśli tak „dlaczego on po mnie krzyczy, skoro sam chciał się bawić?”. Rozumiesz? Pies widzi świat inaczej niż Ty. Dlatego musisz zrozumieć jak on myśli, oraz wiedzieć co zrobić, aby chciał Cię słuchać.


Dlaczego Moje Podejście Do Treningu Psa Jest
Lepsze Niż Większości Osób?


Na rynku jest wiele książek, sklepów z obrożami, czy szkół...ale zaraz opowiem Ci o tym dlaczego moja unikalna metoda obejmująca "Sekrety tresury psa" jest lepsza.


Nie musisz nigdzie dojeżdżać i płacić certyfikowanemu trenerowi.


Stacjonarny trening psa jest niezwykle drogi. Trenerzy potrafią brać od 50-100zł za 1h treningu. Do tego dochodzą koszty dojazdu i stracony czas. Założenia „profesjonalnych” firm są proste. Pies ma słuchać na smyczy, a potem przejść egzamin.

Im dłużej będziesz przyjeżdżał, tym więcej godzin wykupisz, tym więcej zarobią takie szkoły.

Ale co gdy psu odepniesz smycz? Będzie robił, to na co ma ochotę. My uczymy zupełnie innego podejścia. Pokażemy Ci jak nauczyć psa kompleksowo wykonywania poleceń, aby był zawsze posłuszny, a nie wtedy, gdy założysz mu smycz i obrożę. Dodatkowo nie płacisz za godzinę lekcji, ale za efekt. Jeżeli w ciągu 30 dni twój pies nie będzie potrafił wszystkich komend, a twoje problemy się nie zakończą, to otrzymasz 100% pieniędzy z powrotem. My gwarantujemy działanie naszej metody treningowej.


Nie potrzebujesz żadnego sprzętu.


Wystarczy głos, ogród, albo łąka. Nie stosujemy żadnych drogich rozwiązań, smakołyków, czy obroży elektrycznych (które rażą psa prądem). Bardzo wielu profesjonalistów uczy, że pies ma zareagować na prąd, szczypanie, jedzenie.


To absolutny błąd. Pies ma słuchać jedynie twojego głosu, albo głosu członków twojej rodziny.


Wyobraź sobie, że pies wbiega na ulicę, albo na tory tramwajowe. Jak go odwołasz jeżeli nie masz przy sobie smakołyków, albo obroży? Pies ma słuchać wyłącznie twoich poleceń głosowych. Użycie kiełbasy, albo klikera jest dobre na początek, ale ostatecznie pies ma słuchać wyłącznie głosu.


Oszczędzasz czas.


Wbrew pozorom twój pies szybko się uczy i nie ważne jaką masz rasę psa. Są oczywiście psy, które potrzebują mniej czasu, a są takie które lubią pokazać „swoje humorki” i będę wymagały więcej pracy...ale każdego psa można nauczyć posłuszeństwa.


Pomimo tego, że każdy pies ma jakieś genetyczne przeznaczenie, to mogą dokładnie tak samo słuchać. Amstaff naturalnie będzie zachowywał się niestosownie, gdy zobaczy duże psy, ponieważ w przeszłości był używany do zagryzania byków, a bigiel będzie wyczulony w lesie, bo był psem używany do polowań. Jednak amstaffa można oduczyć atakowania większych psów, a bigiel może nie reagować na każdą sarnę w lesie.


Największym problemem w treningu psa ...nie jest sam pies, a właściciel. Potrzebujesz około 30 minut intensywnego przeszkolenia z zakresu zrozumienia psów, oraz nauki komend, a później wystarczy, że co najmniej 15 minut dziennie będziesz trenować psa. Jeżeli masz szczeniaka wystarczy 5 minut dziennie, ponieważ szczeniaki uczą się przez zabawę.

A co robi się na stacjonarnych szkoleniach? Dokładnie to samo co Ty będziesz robić w domu (powtarza się schematy) z tymże musisz płacić za każdą godzinę, oraz marnować czas na dojazd. Tak oszczędzasz czas i pieniądze.Otrzymujesz porady od osoby, która się na tym faktycznie zna.


W internecie znajdziesz wiele opinii i porad od osób, które nie mają pojęcia o tym jak prawidłowo trenować psy. Ostatnio czytałem taką poradę: „jeżeli chcesz, aby twój pies uważał Cię za samca alpha, zawsze gdy leży w drzwiach przesuń go nogą, aby pokazać mu że jesteś szefem”.

Z pozoru porada wydaje się dobra co?

Parę lat temu było głośno o żołnierzu Marines, który zauważył, że amstaff leży w drzwiach (Amerykanie chętnie wykorzystują amstaffy w wojsku) i postanowił przesunąć go nogą. Skończyło się na 25 szwach.

To był prawie 2 metrowy żołnierz, który miał twarde i grube buty skórzane. Pomyśl co by się stało, gdyby był w klapkach.


Jakieś 99% ludzi doradzających, nie ma bladego pojęcia co mówi. Często nawet w prasie pojawiają się podobne bzdury. Dlatego korzystając z moich unikalnych "sekretów tresury psa" masz pewność, że z powodzeniem i bezpiecznie nauczysz psa wszystkiego co musi umieć, aby być w 100% grzecznym.Oto 3 Najważniejsze Składowe "Programu
Sekrety Tresury Psa"


 Zrozumienie dlaczego pies tak się zachowuje

Jeżeli nie rozumiesz psychiki psa, możesz używać wszystkich technik i nadal nie wiedzieć dlaczego pies robi tak, a nie inaczej. Z drugiej strony wiedząc co myśli nie popełniasz fatalnych błędów jakie popełnia większość osób.

 Zbuduj pozycję lidera

Tutaj wystarczy codzienna praktyka, aby z dnia na dzień pies zrozumiał, że jesteś liderem w stadzie. Niewielkie naplucie psu do miski z jedzeniem jest sporą wskazówką dla niego, że przed nim jadł jego lider. Rzecz jasna nie musisz odcharknąć wszystkiego co masz w płucach. Wystarczy trochę śliny. Dlaczego? Ponieważ jak najpierw je pies alpha, to zawsze pozostawia trochę śliny w jedzeniu. Oczywiście takich konkretnych wskazówek dostaniesz więcej.

 Nauka komend i posłuszeństwa

W tym momencie rozpoczniesz 15 minutowy trening psa każdego dnia. Jeżeli wiesz co myśli pies, stosujesz codzienne praktyki lidera stada, to w łatwy sposób możesz sprawić, aby pies robił to co chcesz. Ucząc go kilku podstawowych komend nie tylko będzie robił wszystko co mu każesz, ale przy okazji będziesz mógł pochwalić się znajomym tym co twój pies potrafi.

Moi znajomi naprawdę dziwnie się zachowują, gdy próbują nakarmić psa świeżo uwędzoną szynką, a ten od obcych nie zje...ale wcześniej nauczyłem psa, aby nie jadł od obcych. W taki sposób mam pewność, że nikt go nie otruje.


Jak Samodzielnie Mogę Nauczyć
Psa Posłuszeństwa?


Skoro czytasz tę stronę z pewnością masz psa i chcesz, aby był grzeczny tak? Świetnie. Nadszedł czas, aby skończyć, ze wszystkimi złymi zachowaniami psa i nauczyć go posłuszeństwa.

W jaki sposób? Przygotowaliśmy dla Ciebie unikalny system treningu psa dzięki któremu poświęcając 15 minut dziennie i stosując codzienne praktyki twój pupil będzie szybko robił co chcesz. Najlepsze jest to, że notatki możesz w łatwy sposób studiować w domu i bardzo szybko z nich korzystać.Oto Szczegółowa Lista Co Zawiera
Kurs Internetowy „Sektety Tresury Psa”:


 • SEKCJA 1

  Zrozum Swojego Psa

  W tej sekcji dowiesz się:

  • Dowiesz się jak myśli twój pies i dlaczego nigdy nie należy go karać, krzyczeć, albo co gorsza bić, kiedy robi źle. Pokażę Ci błędy jakie robią zawodowi treserzy psów cyrkowych i jak ich uniknąć, aby pies chciał się uczyć.

  • Pewnie słyszałeś o psach Pawłowa, które nauczyły się, że zapalona lampka oznacza jedzenie. Wykorzystasz dokładnie te same naturalne instynkty psa, aby w odpowiedni sposób kierować jego zachowaniem. Jeśli kochasz swojego psa ta metoda uczy go wszystkich dobrych zachowań przez zabawę.

  • Dowiesz się wszystkiego w jaki sposób myśli twój pies, jak widzi Ciebie i członków twojej rodziny. Będziesz jasny i zrozumiały (dla psa) sposób komunikował mu, że robi dobrze. Szczeniaka, a dorosłego psa należy trenować trochę inaczej. Dowiesz się co robią profesjonalni treserzy, aby szczeniak się nie irytował podczas treningu.

  • Unikaj tego błędu jeżeli nie chcesz, aby pies traktował Cię jako podwładnego i próbował pokazywać, gdzie twoje miejsce w szeregu. Widzisz pies nie myśli logicznie jak człowiek. Psy pochodzą od wilków, a tam układ jest prosty WŁADCA i PODWŁADNY. Kiedy ustawisz się w oczach psa na władcę, będzie naturalnie się podporządkowywał.

 • SEKCJA 2

  Masz Te Problemy z Psem?

  W Środku Znajdziesz:
  • Co zrobić, gdy idziesz z jedzeniem, a pies skacze po tobie, ponieważ chce swoją porcję natychmiast?.

  • Dlaczego przeciąganie liny z psem i szarpanie jest bardzo niebezpieczne. Większość ludzi przy tej zabawie uczy podświadomie psa agresji, a sama zabawa może skończyć się pogryzieniem.

  • Jak nauczyć psa spania w określonym miejscu (np. na swoim kocyku) i dlaczego nigdy nie należy uczyć go spać na tapczanie.

  • Naturalny przełącznik jaki należy użyć, aby pies wracał na komendę „do mnie”. Nie ukrywajmy nie ma nic gorszego niż gonienie psa po odpięciu smyczy. Dzięki tej komendzie zawsze na polecenie słowne pies będzie wracał do Ciebie.

  • Prosty sposób, aby pies bez większego problemu nauczył się komendy siad.

  • Sposób, który sprawi, że twój pies na komendę „siad - zostań” będzie siedział w miejscu tak długo, aż nie wydasz mu innej komendy.
 • SEKCJA 3

  Najczęstsze Problemy z Psem

  W Środku Znajdziesz:
  • Najszybszy sposób, aby skutecznie pies przestał żebrać i kraść jedzenie z blatów

  • Agresja – czyli jak zlikwidować agresję u psa w stosunku do Ciebie, innych ludzi i innych zwierząt, żebyś mógł zlikwidować ryzyko pogryzienia i nie bać się konsekwencji prawnych gdyby Twój pies pogryzł kogoś innego

  • Jak oduczyć psa gryźć rzeczy w Twoim domu, dzięki czemu skończy się Twój koszmar z pogryzionymi butami, dywanem, pilotem i wszystkim innym czego Twój pies nie powinien brać do paszczy

  • Co zrobić jak pies kopie w ogródku i jak możesz jednym banalnym sposobem raz na zawsze rozwiązać problem kopania dołów i dewastowania Ci ogródka

  • Jak możesz szybko sprawić, żeby pies przestał ciągnąć na smyczy i szedł obok nogi

  • W jaki sposób możesz zlikwidować problem nadmiernego szczekania Twojego psa w dzień/w nocy, który denerwuje Ciebie i/lub Twoich sąsiadów

  • Jak możesz jednym prostym sposobem oduczyć psa wariowania, wycia, sikania i drapania kiedykolwiek zostawisz go samego

 • SEKCJA 4

  Nauka Komend

  Pies powinien nauczyć się podstawowych komend, ponieważ automatycznie staje się posłuszny. Generalnie psy z natury mają w genach podporządkowywanie się ludziom. Przecież od samego początku pies towarzyszył człowiekowi i był wykorzystywany w różny sposób (w zależności od rasy)

  W środku znajdziesz:
  • Jak zaprogramować w psychice psa komendę „źle”, aby zawsze gdy będzie potrzeba pies doskonale wiedział, że postępuje niewłaściwie.

  • Prosty sposób, aby nauczyć psa komendy „oddaj”. Ta komenda jest niezwykle ważna, ponieważ zabezpiecza Ciebie i członków rodziny przed pogryzieniem

  • Zobaczysz jak nauczyć 2 sposobami komendy „waruj”. Komenda waruj ma wiele zastosowań i dzięki niej możesz pozostawić psa w jednym miejscu nie martwiąc się, że ucieknie.

  • Komenda „szukaj” - jeżeli zależy Ci na tym, aby twój pies szukał przedmiotów dokładnie tak samo jak psy policyjne to ta komenda jest dla Ciebie! Pies znajdzie wszystko co przed nim ukryjesz, nawet rzeczy które zgubiłeś.
 • SESJA 5

  Pies Przyjacielem Człowieka

  Trening psa (czy tresura) odbywa się przez wyeliminowanie starych nawyków i zastąpienie ich nowymi. Dodatkowo podczas treningu należy uczyć psa komend, aby był psem, który służy właścicielowi. Z naszego programu dodatkowo dowiesz się:

  • W jaki sposób możesz wyeliminować 99% problemów z psem, oraz nauczyć go wszystkich podstawowych komend.

  • Jak przemawiać psim językiem, aby zwierze zawsze wiedziało co od niego oczekujesz.

  • Najlepsze sposoby, aby stworzyć silną wieź z psem i nauczyć go, aby Tobie służył na codzień

  • Wszystkich najlepszych technik jakie używają profesionalni treserzy psów, które możesz nabyć dużo taniej.
 • SESJA 6

  SZYBKI START

  Na Koniec Dowiesz Się:
  • Czym jest „zasada jednolitości” i jak musisz wykorzystywać ją w treningu żeby uskutecznić go, nie rozstrajać psychiki Twojego psa, i sprawić żeby psiak zachowywał się tak jak chcesz nawet kiedy nikt go nie widzi

  • Czym jest „Reguła 30”, która wyjaśni Ci tajemnicę zdolności nauki psa, przez którą to właśnie 99% właścicieli ponosi fiasko z treningiem już na samym początku, a którą musisz znać żeby osiągnąć jakikolwiek efekt trenerski

  • W jakim kierunku musisz nastawić samego siebie, żeby pies poczuł dodatkową motywację do bycia Ci posłusznym i żeby sam chciał wykonywać i zachowywać się tak jak Ty tego chcesz

  • Ile powinny trwać sesje treningowe i jak je podzielić, żebyś mógł osiągnąć jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej ilości wysiłku

  • Jakiego efektu powinieneś oczekiwać od swojego psa jeżeli chodzi o tresurę i o wykonywanie komend, żeby był posłuszny tak samo w domu jak i w miejscach publicznych w których może grozić mu niebezpieczeństwo, np. wpadnięcia pod samochód


Co Się Dzieje kiedy Trenujesz Psa
Z Uniakalnym Systemem
"Naturalnych Przełączników"?

"Mój pies Czarek notorycznie załatwiał na dywan, podłogę, albo panele. Każdego dnia kłóciliśmy się z żoną i nawet myślałem, żeby go oddać do schroniska. Dzięki Twoim poradom nareszcie ten koszmar się skończył. Program jest wart każdej złotówki. Nareszcie mam psa jakiego chce mieć."

Marek Kozioł, Katowice
"Nasz suczka Klara była agresywna w stosunku do naszej 4 letniej córki. Problem był naprawdę bardzo poważny. Próbowałam wszystkich porad z for dyskusyjnych, aż w końcu trafiłam na coś co działa - twój kurs. Dziękuje, bo problem nareszcie zniknął!"

Marta Chodakowska, Warszawa
"Czy można nauczyć 7 letniego psa, aby w końcu nie ciągnął na smyczy? Na początku uważałem, że nie. Na szczęście przekonałem się do twojej oferty, zainwestowałem parę groszy i teraz pies nie ciągnie jak oszalały, a cały proces nauki był prawdziwą przyjemnością"

Marek Woźniak, Poznań.
"Dziękuje, dziękuje, dziękuje...że się pomyliłam. Wiesz co? Byłam bardzo sceptyczna, gdy inwestowałam w twój kurs. Uważałam, że pewnie jest jakimś oszustwem, albo naciąganiem. Na szczęście się pomyliłam. Wszystko co obiecywałeś jest 100% prawdą, a program jest tak prosty, że nawet moja 5 letnia córka potrafi trenować naszego psa."

Iwona Mandrella, Rybnik


Pomimo Tego, Że Kurs Internetowy Zawiera Wszystko Co Kurs Stacjonarny, To Nie Zapłacisz Tyle Samo...


Szkolenie stacjonarne nie jest tanie, ale warto w niego zainwestować. Niestety koszt godzinnej lekcji wynosi od 50-100zł. Jak się domyślasz nie ma szans, aby w godzinę czegokolwiek nauczyć psa.


Potrzebujesz co najmniej 30 h, aby pies nauczył się wszystkich komend i pełnego posłuszeństwa. Czyli defacto zapłacisz najmniej od 1500 do 3000 złotych. Im wolniej pies będzie się uczył tym płacisz więcej. Nie wliczam do tej sumy kosztów dojazdu.


Z drugiej strony możesz wytrenować psa w domu poświęcając mu każdego dnia tylko 15 minut dziennie z unikalnym systemem do treningu psa i nie zapłącisz nawet połowy tej kwoty.


Nie zapłacisz nawet 200 złotych, ani też 100zł. Zapłacisz tylko 47 złotych.

Dlaczego tak tanio?

Widzisz kiedy uczysz swoje psa samodzielnie z moimi poradami nie muszę być fizycznie dostępny. Tym samym nie tracę czasu. Nie ma dojazdu, nie ma marnowania czasu, nie ma wielokrotnych wizyt...więc mogę obniżyć cenę do absolutnego minimum, czyli 47 złotych za całość.


A Jakbyś Miał Jeszcze Wątpliwości, To Biorę Całe Ryzyko Na Siebie...Nie musisz decydować już dziś. Masz 30 dni na przetestowanie programui jeśli nie będzie
Ci odpowiadał, zwrócimy Ci całkowity koszt zakupu

Potrójna gwarancja satysfakcji


Gwarancja jakości

Zadbaliśmy o wysoką jakość naszych materiałów treningowych. Nasza jakość wynika z tego, że stosujemy w treningu tylko sprawdzone, skuteczne sposoby działające jak najszybciej.


Rezultaty

Gwarantujemy, że poświęcając 15 minut dziennie twój pies będzie wykonywał większość komend i zakończysz 99% problemów, ze swoim psem..


Zwrotu Pieniędzy

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz chciał odzyskać pieniądze otrzymasz natychmiastowy zwrot bez pytań i żalu.


I uwierz, nie są to tylko puste słowa. Jeśli z jakiegokolwiek powodu w ciągu najbliższych 30 dni stwierdzisz, że kurs "Sekrety Tresury Psa" nie sprostał Twoim oczekiwaniom, wystarczy, że wyślesz nam email pod adres:
pomoc@sekretytresurypsa.pl. W zaledwie 48 godzin rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania lub zrefundujemy Ci całkowity koszt programu- w zależności od Twoich potrzeb.


W Jakiej Formie Jest Kurs?


Nasz kurs jest w formie elektronicznej PDF (e-książka) i zawiera tylko najskuteczniejsze metody treningowe. Nie ma 300 stron tekstu, a zaledwie 54 strony konkretów...bez lania wody, bez bzdur.


Kurs jest w formie elektronicznej co oznacza, że nie trzeba czekać na listonosza, nie ma dodatkowych opłat związanych z przesyłką, a kurs po udanej płatności otrzymasz w ciągu 5 minut.


Możesz bez ograniczeń korzystać z kursu online o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na świecie!


"Kurs Sekrety Tresury Psa"


Oto co otrzymujesz:

 • Pełny Program Sekrety Tresury Psa (który działa na każdą rasę psa)
 • Otrzymasz 30 dniową Gwarancję Satysfakcji
 • Dostęp do aktualizacji
 • Konkretne wskazówki, które sprawią, że twój pies będzie posłuszny

Cena: 199zł 47zł

Wszystkie zamówienia przetwarzane są na zabezpieczonych serwerach. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PAYu.
Najczęściej Zadawane PytaniaCzy Mój Pies Jest Za Młody Na Trening?


Bez znaczenia czy Twój pies ma 8 tygodni, 6 miesięcy czy 2 lata - ŻADEN pies nie jest za młody na trening – powinieneś go trenować od pierwszego dnia kiedy postawił pazury w Twoim domu. Ja wiem że wiele osób głosi herezje, że psa nie można trenować aż nie osiągnie konkretnego wieku – BZDURA.

Jedyna różnica między młodymi psami a starszymi jest taka, że od szczeniaka wymaga się mniej i robi się dłuższe przerwy w treningu.


Czy Mój Pies Nie Jest Za Stary Na Oduczenie Go Pewnych Nawyków?


NIE. Mówi się że starego psa nie nauczysz nowych sztuczek – w tym zdaniu jest pewien błąd. Starego psa ciężej ODUCZYĆ nawyków nie dlatego że jest stary i głupszy, ale tylko dlatego że jego stary, zły nawyk jest dużo bardziej utrwalony poprzez długi okres jaki go pies wykonywał. Natomiast NAUCZYĆ psa NOWEGO zachowania można zawsze w taki sam, prosty sposób, bez znaczenia na jego wiek.

W "Sekretach Tresury Psa" najlepsze jest to, że podążając za moimi metodami NIGDY nie będziesz ODUCZAŁ psa starych zachowań (jak w typowych metodach co trwa bardzo długo), ale będziesz UCZYŁ GO NOWYCH zachowań i użyjesz jego instynktu tak, że on SAM zdecyduje że chce robić nowe, Twoje zachowanie zamiast starego (to jest ultra szybka i prosta metoda)!


Czy Jak Przestanę Trenować Psa, To Czy Zapomni Wszystkiego Czego Go Nauczyłem?


To zależy. Trening psa można podzielić na dwie sfery: zachowanie i komendy. Z reguły jest tak, że wyuczone zachowanie (jak np. gdzie ma robić kupę czy jak się zachowywać w określonej sytuacji) jeżeli jest nauczone dobrze, to jest trwałe i nie zostanie zapomniane. Co do komend, to musisz od czasu do czasu je odświeżać psu, żeby ich nie zapomniał (to jak u nas z pamięcią). Natomiast takie odświeżanie jest szybkie i krótkie, więc nie ma z tym kłopotów.

Problem polega na tym, że zwykłe metody „kary” i „czystego nagradzania” NIE UCZĄ TRWALE zachowania ani komend. W przypadku zachowania pies będzie zachowywał się porządnie tak długo jak go widzisz, ale gdy będzie sam, to znowu zacznie robić to czego nie powinien.

W przypadku komend jeżeli karcisz psa, to nie będzie on w ogóle chciał ich wykonywać, a jeżeli nagradzasz go samymi łapówkami jak jedzenie, to potem nie będzie chciał wykonywać komend kiedy nie będziesz miał łapówek.

W „Sekretach Tresury Psa” odkryjesz jak używać MIESZANKI „motywatorów względnych” i „motywatorów bezwzględnych”, dzięki którym nauka zachowania JEST TRWAŁA i pies nigdy go nie zapomni, a komendy będzie wykonywał ZAWSZE, nawet GDY NIE MASZ ŁAPÓWKI w postaci jedzenia czy czegokolwiek innego co lubi.


Czy Psa Mojej Rasy/Wielkości Można Wytrenować Twoimi Metodami?


Bez znaczenia jakiej rasy jest Twój pies, jak jest duży i jakie masz z nim problemy, TAK mój trening będzie działał na Twoim psie.

Panuje wielki mit, że psy różnych ras trzeba trenować w różny sposób – NIE. Techniki i podejście zostaje zawsze to samo i są one niezależne od typu psa. Rasa nie wprowadza tak naprawdę żadnej różnicy w psach (no oprócz wyglądu) – każdy pies myśli tak samo i ma taki sam instynkt - to temperament i cechy charakteru różnią psy.

Mój trening jest tak skonstruowany, że nauczysz się odpowiednich narzędzi i technik które działają uniwersalnie na odpowiednie „psychiczne włączniki” u każdego psa (bo każdy ma je takie same), natomiast sam będziesz mógł bez problemu dostosować ich wykonanie do temperamentu i charakteru Twojego psa - dzięki czemu użyjesz najlepszych technik, najlepszego podejścia i w najlepszy sposób.


Nie Mam Pojęcia O Treningu Psa I Nie Wiem Czy Dam Sobie Radę... Czy Twoje Metody Są Naprawdę Proste W Użyciu?


Co prawda „Kurs Sekrety Tresury Psa” zawiera bardzo zaawansowane i mało znane metody tresury, ale kurs konstruowałem z myślą o osobie która NIE MA POJĘCIA czym jest tresura psa. Dzięki temu wszystkie, nawet bardzo zaawansowane techniki są opisane, prosto, krótko i krok po kroku tak, że tak długo jak potrafisz czytać, to będziesz mógł wziąć mój kurs i W CIĄGU MINUT zacząć skutecznie likwidować problemy oraz trenować i wychowywać swojego psa (w listach które dostaję, zadowoleni posiadacze kursu piszą, że nawet ich dzieci skutecznie trenują ich psy moimi metodami)


Czy „Kurs Sekrety Tresury Psa” Jest Samowystarczalny, Czy Będę Musiał Kupić Jeszcze Sprzętu Za Kilka Stów Żeby Były Z Tego Jakieś Efekty?


Program skonstruowałem tak, że NIE MUSISZ MIEĆ NIC oprócz 15 minut czasu i swojego głosu, żeby nauczyć/oduczyć dosłownie wszystkiego swojego psa. Natomiast przydatna, aczkolwiek nieobowiązkowa może być... smycz. Jeżeli masz smycz, to masz więcej niżi potrzeba żeby wykorzystać 100% potencjału mojego programu.